Su Tesisatçısı

Moda su kaçağı tespiti

Moda su kaçağı tespiti

Moda su kaçağı tespiti firmamız bölgeye 7 x 24 cihazla su kaçağı bulma ve tamiri hizmeti vermektedir. Hızlı, tecrübeli, modern ve o andan sonra hep tercih edeceğiniz bir su tesisatçısı için bizi arayınız. Su kaçağı tespiti konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip su tesisatçı olarak Moda bölgesinde yaptığımız tesisat tamirat işleri garantilidir. Bizim için müşteri memnuniyeti tartışmasız ön plandadır.

Moda su kaçağı tespiti | Moda su kaçağı bulma

Moda su kaçağı tespiti için hassas cihazlarla su kaçağının olduğu noktda oluşan su sesini şiddetine göre dinleyerek takip edip, sesin en kuvvetli duyulduğu kaçağın olduğu noktayı tespit edip arızanın taniratına geçiyoruz. Sesin az veya hiç olmadığı durumlardaysa dahili şebekedeki basıncı pompa ile artırarak ses çıkmasını sağlıyoruz. Bazı su kaçağı sorunlarındaysa termal kamera kullanmak zorunda kalabiliyoruz.

Cihazla Moda su kaçağı tespiti

Moda su kaçağı tespiti için hassas elektronik cihazlar kullanarak ortalığı boş yere kırıp dökmeden noktasal su kaçak tespiti yapmaktayız. Bu sayede su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri çok hızlı şekilde sonuçlanırken onarım maliyetlerde boş yere yükselmemektedir. Sayın Moda müşterilerimiz merak ettikleri konular ve su kaçaçağı tespiti konusunda sorunsuz servis hizmeti için bizleri gece/gündüz arayabilirler.

Kırıp dökmeden Moda su kaçağı bulma

Cihazla su kaçağı tespiti yaptıktan sonra kaçağın oluştuğu yeri, sadece gerekiyorsa kırarak onarımı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede su kaçağı tamiratı hızlı, temiz ve gereksiz kırımlar yaparak maliyetleri yükseltmeden tam da istenilen şekilde sonlamaktadır.

İstanbul dahilinde tüm bölgelere 7/24 su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda teknik servisimiz vardır.

Tıkla AraWhatsapp Ara