Su Tesisatçısı

Başakşehir Klozet Tamircisi

Başakşehir klozet tamir, sifon değiştirme, iç takım değiştirme komularında 7x24 profesyonel servis hizmeti vermektedir. Hızlı ve garantili klozet tamircisi için Vera Tesisat 20 yılı aşkın su tesisatçısı tecrübesiylr Başakşehir müşterilerimizin hizmetindedir.

Başakşehir Klozet Tamir | Başakşehir Sifon Değiştirme

İlk bakışta basit bir çalışma mantığına sahip olabileceği düşünülen klozetlerin en fazla sorun yaratan kısımları birbirinden bağımsız çalışan iki bölümlü mekanik iç takım sistemidir. İç takımın ilk bölümü klozetin deposunu önceden ayarlanmış miktar suyla dodurarak kullanıma hazır tutar. Bu kısım depodaki su kullanıldığında su girişini açarak depoyu gerektiği kadae doldurduktan sonra su girişini kapatır. İkinci kısım ise depodaki suyu boşaltma sistemidir.
Klozet iç takımım her iki bölümü de genelde plastik malzemeden yapılmış olup su kontrol elamanlarıın malzemesi de kuaçuk comtalardır. Plastik ve kauçık malzemeler su içinde zamanla aşımırlar veya esnekliklerini kaybederek görevlerini yapmamaya başlarlar. Bu durumda iç takımın ilk bölümü arıza yaptıysa klozete su alınmaz veya depo dolduğunda su kesilmez. İkinci bölüm arızasında ise klozete devamlı su kaçağı olabilir veya sifon kullanılınca depodaki su klozete bırakılamaz. Bu durumda öncelikle klozet su girişlerini ara musluklardan kapatarak hızla Başakşehir klozet tamiri servisimizi arayınız

Başakşehir Klozet Su Kaçağı | Başakşehir İç Takım Değiştirme

Bir diğer önemli sorun ise oldukça sık karşılaşılan klozet tıkanıklığıdır. Genellikle yanlış olarak eriyip gidecekleri düşümülerek klozete atılan kağıt temizlik ve hijyen ürüleri gibi yabamcı maddeler sebebiyle, pis su kanallarının hatalı oluşturulmalarından veya kötü atık su borusu kalitelerinden dolayı oluşur. Bu durumda Başakşehir klozet tıkanıklığı açma servisimiz acil ve garantili olarak kameralı robot sistemlerle hizmetinizdedir.

Başakşehir Klozet Değiştirme | Başakşehir Klozet Montajı

Klozet yüzeyleri kayganlığı sağlayarak temizliği artırmak amacıyla özel bir sır tabakasıyla kaplanmıştır. Klozet yüzeylerinin zararlı kimyasallarla veya aşındırıcı maddelerle temizlenmesi neticesinde bu kaygan ve parlak yüzeyler zarar görerek pislik tutarken kötü görüntüler de oluşur. Bu durumdan kurtulmanın yegane yolu klozet değişikliğidir. Başakşehir müşterilerimizin klozet değiştirme ihtiyaçlarına 20 yılı aşkın tecrübemizle en doğru şekilde garantili olarak çözüm getirmekteyiz.

Tıkla AraWhatsapp Ara